Strona głównaKomputerŁatwo zarządzaj plikami komputerowymi

Łatwo zarządzaj plikami komputerowymi

Czy byłeś kiedyś tak zajęty w Internecie, przechodząc od strony do strony, zapisując to i to zapisując się do tego programu, a to prowadzi cię do innego i tak dalej, i tak dalej?

To staje się trochę zagmatwane i zbyt często tracisz ważne linki i fragmenty informacji. Ten artykuł pokaże ci w prosty sposób, w jaki sposób mogę uporządkować moje pliki i takie tam, może nawet dać ci kilka pomysłów, których możesz użyć w obecnym systemie.

To jest właśnie to, co robię i jest napisane dla tych z nas, którzy nie są super internetowymi maniakami.

Katalog jest czymś w komputerze, który wygląda jak koperta. Jest często nazywany folderem.

Używasz ich tak, jakbyś był wielkim folderem manila (w prawdziwym życiu), ponieważ możesz umieścić w nich tak wiele stron “Pliki”, możesz także umieścić w nich inne “Foldery / Katalogi”, co tworzy “podkatalog” lub “podfolder”.

Najpierw założę, że możesz zrobić podstawy, inaczej nie będziesz tego czytać.

Tak więc w “moich dokumentach”

Kliknij “Utwórz nowy folder” i nazwij go “Business Internet”, ten folder jest teraz podkatalogiem “moje dokumenty”.

OSZCZĘDZAJ WSZYSTKO, ABY ZROBIĆ ZE SWOIM INTERNETOWYM BIZNESEM W “biznesie internetowym” zgodnie z podfolderami, które zamierzamy wykonać.

Po drugie, otwórz “Biznes internetowy” i kliknij “nowy folder” tak jak w “moich dokumentach”. Teraz będziesz robić podfoldery “biznesu internetowego” i tworzyć tyle, ile tylko możesz wymyślić!

To się zacznie!

“Listy adresowe”, “Loginsfo”, “Materiały do ​​tworzenia witryn internetowych”, adresy URL odsyłaczy stowarzyszonych, “Kliknięcia z adresów URL odesłań”, “Banery partnerskie”, “Banery z kliknięciem”, “Artykuły robocze”, “Listy e-mailowe”.

W każdym z tych folderów umieszczasz “pliki”, teraz używam notatnika do wszystkiego. Kiedy zaczynałem, używałem programu Excel i słowa.

Ale problem z ich użyciem polega na tym, że są one zbyt duże i zbyt wolne, zwłaszcza gdy próbujesz zrobić 10 różnych rzeczy naraz.

Korzystanie z “notatnika” pozwoli zaoszczędzić miejsce na dysku twardym i jest o wiele lżejsze, więc jest szybsze, a prędkość to wszystko!

Daje ci także trochę doświadczenia, które przyda ci się później, gdy zaczniesz pisać “kod html”.

To prawdopodobnie dobry temat na kolejny artykuł.

Na koniec powinieneś mieć skonfigurowany katalog z dużą ilością pustych folderów i plików.

Po prostu zapisz wszystko, co napotkasz w jednym z podfolderów “biznesu internetowego”, a jeśli chcesz, możesz utworzyć więcej podkatalogów “firmy internetowej” lub podfolderów podfolderów itp.

To prosty sposób na zachowanie wszystkich ważnych informacji.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne