Strona głównaTechnologieSerwis iPhone Warszawa

Serwis iPhone Warszawa

Zalany
Zalanie iPhone’a to usterka równie częsta, co niebezpieczna. Ryzyko poważnych uszkodzeń jest szczególnie duże, jeśli telefon został zalany nie zwykłą wodą, a sokiem, piwem, colą lub wodą morską. W przypadku płynów innych niż „kranówka”, należy przepłukać go zwykłą wodą, a następnie jak najszybciej odwiedzić serwis iPhone. Warszawa nie jest już jedynym miejscem, gdzie działają takie firmy, a telefon od Apple naprawimy dziś nawet w niewielkich miejscowościach. Szybkość reakcji jest naprawdę ważna, bo iPhone, który szybko trafi w ręce specjalistów ma duże szanse na to, że będzie działał tak, jak przed zalaniem. W serwisach zwykle udaje się uratować średnio trzy na cztery telefony.

 

Przycisk HOME
Jest jednym z najszybciej zużywających się podzespołów iPhone’a. W wyniku częstego duszenia, przycisk HOME zaczyna działać opornie, by po jakimś czasie w ogóle przestać reagować. W takiej sytuacji najgorszym pomysłem będą na pewno próby samodzielnej naprawy – zwłaszcza przez użycie środków czyszczących. Tymczasem jedynym skutecznym sposobem na naprawę iPhone’a jest w takiej sytuacji wymiana przycisku na nowy, przeprowadzona oczywiście przez zaufanego serwisanta.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne