Strona głównaFinanseHistoria biura rachunkowego Znany Księgowy.

Historia biura rachunkowego Znany Księgowy.

Znany Księgowy powstał ponieważ postanowiliśmy dać firmom możliwość porównania cen za księgowość w kilku biurach rachunkowych. U nas na stronie www rejestrują się biura rachunkowe a ty wysyłając do nas zapytanie zyskujecie możliwość porównania cen u kilku księgowych.

Godziny otwarcia biura rachunkowego:

Biuro rachunkowe Znany księgowy

Adres: Nad Markiem 5

34-300 Żywiec

Godziny otwarcia:

  • niedziela          Czynne całą dobę
  • poniedziałek    Czynne całą dobę
  • wtorek             Czynne całą dobę
  • środa               Czynne całą dobę
  • czwartek          Czynne całą dobę
  • piątek              Czynne całą dobę
  • sobota             Czynne całą dobę

Telefon:           796490859

Portal powstał z pomysłu 2 braci, którzy postanowili pomagać przedsiębiorcom znaleźć dobre biuro rachunkowe. Pierwsze lata działań były bardzo trudne. Aktualnie jesteśmy marką rozpoznawalną w całym kraju. Biuro rachunkowe Znany Księgowy działalnością księgową zajmuje się od wielu lat. Jesteśmy rodzinną firmą działającą na lokalnym rynku od 2003 r. Nabyte umiejętności oraz wiedza są poparte studiami z zakresu rachunkowości i świadectwem kwalifikacyjnym, certyfikatem księgowego wydanym przez ministerstwo finansów, a także licznymi szkoleniami z zakresu podatków, rachunkowości, kadr i płac. Wirtuozeria w prowadzaniu księgowości i doradztwo marketingowe , wszystko po to by nasi klienci mogli zająć się tym, co dla nich jest najistotniejsze. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się całościową obsługą wszystkich rodzajów firm.

Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi księgowe w atrakcyjnych cenach. Sprawdź tutaj –  www.znany-ksiegowy.pl

Poznaj ofertę znanego księgowego      

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się prowadzeniem polityki kadrowo-płacowej. Opracowujemy deklaracje zus oraz opracowujemy listy płac, a także prowadzimy dokumentacje kadrową i urlopową. Nasza oferta cenowa obejmuje obsługę księgową w zakresie: prowadzenie ksiąg rachunkowych; prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów; prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego; prowadzenie ewidencji podatku vat; sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych , opracowanie raportów kasowych, sporządzanie ewidencji przychodu na potrzeby zryczałtowanego podatku dochodowego, opracowanie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, opracowanie comiesięcznych raportów finansowych, przygotowanie deklaracji dla urzędu zus i ich wysyłka drogą elektroniczną, przygotowanie deklaracji podatkowych pit, vat, cit i innych, opracowanie rocznych sprawozdań finansowych w tym bilans z załącznikami, rachunek zysków i strat. Jeśli szukasz sumiennego oraz sprawdzonego księgowego to portal Znany Księgowy jest dla was idealnym rozwiązaniem. Zachęcamy do współpracy. Nasze motto to : działaj oraz rozwijaj się. Staramy się cały czas pomagać przedsiębiorcą. Prosimy o kontakt w celu omówienia waszych trudności. Nasi księgowi pomogą ci w prowadzeniu biznesu. Dzięki nam twój biznes wystrzeli w górę.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne