Strona głównaKomputerOkazyjne laptopy na Aliexpress

Okazyjne laptopy na Aliexpress

W niniejszym artykule przedstawiamy laptopa Teclast F15, który obecnie jest dostępny na Aliexpress w promocji, która trwa zaledwie do 20 października. Czym wyróżnia się sprzęt od Teclast oraz gdzie można skorzystać z promocji? Na te pytania odpowiadamy w niniejszym artykule.  

Laptop F Plus2

W obniżonych cenach można znaleźć laptopy oraz tablety.  Szczególnym zainteresowaniem cieszy się laptop F Plus2. Jest to nowoczesna lekka jednostka ważąca jedynie 1,65kg z cienką obudową o grubości 18mm. Na pokładzie znajduje się mocny procesor Intel (2,6GHz w trybie turbo) wraz z kartą graficzną UDF Graphics 600, 8GM pamięci ram oraz szybki dysk 256BGB SSD. Ponadto, sprzęt wyróżnia się dobrą baterią 38000mWh, naprawdę wysokiej jakości ekranem z żywymi kolorami o przekątnej 15,6 cal oraz wygodnym wyjątkowo dużym trackpadem. Oczywiście można liczyć na wszystkie dodatki jakich wymaga się od współczesnych laptopów a wśród nich wejście USB typu C, wejście mini HDMI, mikrofon, głośnik, Bluetooth oraz Wi-Fi w standardzie 802.11. Więcej na temat tego sprzętu można znaleźć na stronie producenta: https://www.teclast.com/en/zt/nb/F15Plus2/

Czy jest to propozycja godna uwagi?

Podczas promocji cena została obniżona z kwoty około 2620zł na około 1546zł co wydaje się naprawdę rozsądną propozycją. Ciężko znaleźć coś podobnego w tej półce cenowej co nie odstaje parametrami technicznymi i jednocześnie bardzo dobrze wygląda. Propozycja od Teclast wydaje się ciekawa dla osób, które chcą wykonywać prace biurowe na laptopie, nie chcą przepłacić za sprzęt i jednocześnie poszukują czegoś co jest zgodne z nowoczesnym minimalistycznym designem.

Link do promocji można znaleźć tutaj: https://s.click.aliexpress.com/e/_pyTvkGZ

Zamawianie elektroniki z aliexpress staje się coraz bardziej popularne

Przeszukiwanie aliexpress w celu poszukiwana elektroniki w okazyjnych cenach to coś co może jeszcze nie jest sportem narodowym Polaków, ale na pewno jest bardzo popularne. Nikogo już nie dziwi zamówienie paczki z chińskiej platformy. Przesyłka wbrew pozorom dociera w rozsądnym czasie wynoszącym kilka tygodni, jakość chińskich brandów bardzo zyskała w oczach Polaków w ostatnim czasie a do tego nie trzeba wspominać o cenach, które po prostu z reguły są bardzo konkurencyjne.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne