Strona głównaUncategorizedKalendarz online jak prywatna asystentka

Kalendarz online jak prywatna asystentka

Wiele salonów z branży beauty poszukuje kalendarza online do umawiania i rezerwacji wizyt przez internet. Niestety poszukiwania te bardzo często kończą się brakiem pożądanych efektów. Wynika to najczęściej z tego, że niektóre rozwiązania są bardzo skomplikowane i wdrożenie ich byłoby uciążliwe. Zdarza się, że barierą jest cena wdrożenia kalendarza. Wynika to z tego, że jest za wysoka lub nie bardzo wiadomo, jak przekonać klientów do aktywnego korzystania z kalendarza online, więc staje się nieopłacalna.

Zarządzanie salonem beauty nigdy nie było łatwiejsze

Optymalizacji zarządzania biznesu beauty, to wyzwanie. Jednak na rynku pojawiła się aplikacja, która z ogromnym zaangażowaniem wspiera duże, jak i małe salony piękności w skutecznym zwiększaniu zasięgu działania, bazy klientów oraz efektywności zarządzania biznesem. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że to całkowicie polska firma, która planuje skupić całą swoją energię na wspieraniu rodzimych salonów piękności w ich rozwoju!  Dzięki temu rozwiązaniu kalendarz Twojego salonu już nigdy nie będzie świecił pustkami. Jedyny w swoim rodzaju czytelny i funkcjonalny system dla salonów możesz mieć na zawsze za darmo!

Kalendarz i magazyn w jednym

Wspomniane narzędzie do zarządzania salonem helath and beauty, to nie tylko kalendarz oraz system powiadomień SMS, lecz także system zarządzania salonem kosmetycznym. Między innymi dostępny jest moduł pozwalający kierować magazynem (główna funkcjonalność to dodawanie produktów do magazynu oraz wyszukiwanie ich po nazwie). Jest to bardzo proste rozwiązanie, jednak często takiego usprawnienia brakuje w mniejszych salonach.

Zyskuj na umawianiu online

Dzięki wprowadzeniu takiego usprawnienia do swojego biznesu możesz tylko zyskać.  Prowadzenie kalendarza, magazynu, sprzedaży, zarządzanie i wiele więcej – to wszystko będziesz miała w jednym miejscu. To rozwiązanie jest Twoją prywatną asystentką, którą możesz mieć już teraz – bez zobowiązań i bez abonamentów. 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne