Strona głównaTechnologieDomofon IP od BAS-IP

Domofon IP od BAS-IP

BAS-IP, znany brytyjski producent produkujący domofon ip, wypuścił na rynek nowość – stylowy i niepowtarzalny panel zewnętrzny z rozpoznawaniem twarzy. Wyposażony jest w 2-megapikselowy aparat fotograficzny, piezoelektryczny przycisk wywołania oraz czytnik UKEY.

System rozpoznawania twarzy

Wykorzystuje technologię rozpoznawania twarzy 3D za pomocą czujników podczerwieni i głębokiej analizy. Operacja w 0,6 sekundy. Dodawanie nowych twarzy do bazy danych jest możliwe zarówno bezpośrednio z panelu, jak i zdalnie za pomocą oprogramowania BAS-IP Link. Panel wykonany jest z aluminiowego korpusu z powłoką anodowaną, która podkreśla naturalne piękno metalu i daje efekt „żywej” powierzchni.

Dostęp mobilny UKEY

Panel AV-08FB obsługuje dostęp mobilny UKEY, który umożliwia otwieranie drzwi za pomocą smartfona. Jednocześnie możesz korzystać ze zwykłych breloków lub kart dostępu.

Elastyczność ustawień i rozszerzeń:

  • Zdalne dodawanie osób;
  • Uwierzytelnianie wieloskładnikowe. Obecność uwierzytelniania wieloskładnikowego pozwala zwiększyć poziom bezpieczeństwa i przeprowadzić weryfikację dwóch lub więcej elementów: twarz, karta, brelok, kod PIN, identyfikator mobilny, dostęp przez łącze tymczasowe;
  • Automatyczna konfiguracja i scentralizowana konfiguracja za pomocą oprogramowania Link;
  • Powiadomienie w przypadku awarii;
  • Dziennik wszystkich zdarzeń;
  • Otwarte API do szybkiej i łatwej integracji panelu z systemami innych firm (ACS itp.).

Panel zewnętrzny BAS-IP daje również możliwość wejścia do pomieszczenia za pomocą kodu QR lub wcześniej wygenerowanego linku podanego przez właścicieli mieszkania/lokalu. Panel można również zintegrować z systemem monitoringu wideo (CCTV) za pośrednictwem protokołu RTSP lub Onfiv, działając jako kamera monitoringu w Twoim systemie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne