Strona głównaTechnologie7 prostych powodów, dla których potrzebujesz sieciowej kamery bezpieczeństwa dla Twojego domu

7 prostych powodów, dla których potrzebujesz sieciowej kamery bezpieczeństwa dla Twojego domu

1. Łatwa w instalacji: Większość kamer sieciowych dostępnych na rynku to urządzenia typu plug-and-play i / lub mają bardzo proste instrukcje dotyczące zarówno sprzętu, jak i oprogramowania.

2. Stosunkowo taniej niż inne systemy bezpieczeństwa: Zamiast płacić wysoko wykwalifikowanemu technikowi, który instaluje skomplikowany system CCTV, i zapłacić mu za bieżące utrzymanie systemu, możesz mieć system zabezpieczeń kamery sieciowej, który będzie mógł sprostać wymaganiom CCTV i tradycyjnych systemów systemy bezpieczeństwa.

3. Działa z istniejącą siecią komputerową: Jeśli masz już sieć domową, kamera sieciowa działa z Twoimi ustawieniami, więc nie musisz płacić więcej za właściwą infrastrukturę bezpieczeństwa.

4. Zapewnia spokój: obserwuj swój dom, obserwuj pokój dziecka, obserwuj swój dom wakacyjny, obserwuj swoje zwierzęta podczas wakacji itp.

5. Zobacz odległe obszary: tak daleko, jak na całym świecie lub własny ganek od centralnego obszaru. Może nawet zdalnie przeglądać swoje dzieci w przedszkolu (w zależności od zasad dotyczących szkółek, chociaż jest to coraz bardziej standardowe)

6. Elastyczność: Lepiej nie być przywiązanym do panelu kontroli bezpieczeństwa ani wynająć pełnoetatowego specjalisty ds. Bezpieczeństwa do monitorowania rzeczy, a następnie otrzymywać alerty zabezpieczeń, które można wyświetlać z telefonu komórkowego, laptopa lub urządzenia PDA, i zapewniać wielu użytkownikom dostęp do różne zasoby bezpieczeństwa.

7. Otrzymuj powiadomienia przez e-mail, gdy wykryje ruch, albo gdy ktoś odwiedza twój dom, albo gdy twoje dzieci opuszczają dom, aby spędzać wolny czas.

1. Może mieć niską jakość obrazu w zależności od modelu i konfiguracji, a kamery bezprzewodowe mają gorszą jakość obrazu w niższym i średnim zakresie.

2. Więcej dzwonków i gwizdów, takich jak nagrywanie dźwięku, zaplanowane wiadomości e-mail i przechwytywanie ruchu, różni się znacznie w zależności od modelu i opisu oprogramowania.

3. Ogólnie rzecz biorąc, sprzęt do nadzoru zewnętrznego jest bardziej kosztowny, szczególnie jeśli chcesz zdalnie sterować / pochylać, powiększać, pomniejszać i chcieć wodoodpornego aparatu. Jednak w przypadku systemu domowego nie jest to prawdopodobnie tak pilne, jak sytuacja biznesowa.

4. Drenuje zasoby sieciowe komputera, więc jeśli nie masz szybkiego komputera, istnieje szansa na lekkie spowolnienie twoich zbiorowych zasobów.

Pamiętaj, że pomimo wad, korzyści przeważają nad nimi, ponieważ zapewniają świetne wyniki bezpieczeństwa przy niższych kosztach instalacji i konserwacji niż tradycyjne systemy telewizji przemysłowej.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne